Dětský den na letišti v Brně

24.05.2017 14:10

    V neděli 28. května se na ploše brněnského letiště odehraje den plný zábavy a neopakovatelných zážitků. Hudebně zábavný program si užijí nejen malí návštěvníci, ale také jejich rodiče a přátelé. Připravena je spousta soutěží o skvělé ceny, jako je let vrtulníkem pro celou rodinu, cvičný let v letadle, anebo letenky do Londýna pro dvě osoby.

    Dětský den na letišti každoročně přiláká až dvanáct tisíc lidí, a proto budou v blízkém okolí dopravu řídit policisté. Pro hladký průběh celé akce bude nutné dbát jejich pokynů, ať už při příjezdu k letišti, nebo při parkování. Míst pro zaparkování by měl být dostatek. Na letiště bude po celý den jezdit každou čtvrt hodinu také autobus městské hromadné dopravy přímo z centra Brna.

    V nabitém, sedmihodinovém programu návštěvníky čeká například atraktivní vystoupení tanečního studia Street Soul, těšit se můžou také na oblíbené pohádkové postavičky Mimoňů Boba a Stuarta – svět, ve kterém ožívají hrdinové, a připraveni jsou i známí Jogínci z ČT Bětka a Jana. Zájemci si mimo jiné budou mít také možnost zblízka prohlédnout letištní techniku a připravena je i ukázka hasičského zásahu. Atraktivní podívanou se určitě stanou také dopravní letadla, která v průběhu celého odpoledne budou přistávat i vzlétat z bezprostřední blízkosti návštěvníků dětského dne.

    Na místě bude připravena spousta stánků s občerstvením i dalšími nezbytnostmi. Vstup na dětský den je zdarma.  (KP)

 

—————

Zpět