Ondřej Havelka a jeho MelodyMakers opět koncertují v Lysicích

12.07.2019 17:50

    Po dvou letech se opět rozezní nádvoří Státního zámku v Lysicích melodiemi nejen swingu v podání pana Ondřeje Havelky a jeho MelodyMakers. Koncertní show, která se uskuteční v sobotu 13. července 2019, má název Nejkrasší kusy saisóny. V programu nebudou chybět legendární skladby jako: Jen pro ten dnešní den; Děkuji, bylo to krásné, Měsíc to zavinil a skladby I. Gershwina a S. Olivera. Zaznějí v působivém prostředí velkého nádvoří a kulisou bude i vstupní průčelí barokního zámku s klasicistní kolonádou.

    Koncertní show začíná v 19 hodin. Více se dozvíte na telefonním čísle 516 472 235 a www.zamek-lysice.cz.

    Se začátkem prázdnin je také tradičně spojena mezinárodní výstava insitních a amatérských umělců, kteří svá díla vystavují v renesančním salónku Státního zámku v Lysicích. Tentokrát obrázky přicestovaly od autorů z Izraele, Francie, Itálie, Polska a představí se také umělci ze Slovenské a České republiky. Výstava je prodejní a volně přístupná. Prohlédnout si ji můžete každý den mimo pondělí od 9 do 16 hodin. Potrvá až do 16. srpna.

    Výstava je rovněž pozvánkou na VI. mezinárodní setkání těchto umělců, kteří v době od 12. do 16. srpna 2019 budou malovat právě v zahradě, na nádvořích a dalších romantických místech zámeckého areálu. Návštěvníci tak dostanou možnost uvidět tvorbu naivních umělců na vlastní oči.  (vr)

 

Koncert O. Havelky v Lysicích. Fotografie z archivu zámku.