Další televizní pořady pro milovníky dobrého jídla

Startuje Celebrity Kitchen Show

02.07.2016 08:35

    A je to tady! Televizní pořad, avizovaný pod pracovním názvem Dnes u Vás vaří Chef!, se začíná natáčet. K produkci firmy Záruka kvalit.cz, která se osvědčila při přípravě lifestylového pořadu Život z pánve, se tentokrát přidaly i BEVALproduction a Consigliere Video Production.

    Podle prvních informací přímo z výrobního štábu lze předpokládat, že pořad CELEBRITY KITCHEN SHOW (tak zní jeho definitivní název) bude zajímavý a diváci se mají na co těšit. Snad můžeme i něco prozradit. V prvním dílu budou kuchař Petr Erin Kováč a zpěvák Petr Bende společně grilovat a udit na chatě nedaleko Brna. Poté se Petr vydá na návštěvu za kamarádem Adamem Robenkem, který vaří skvělá jídla ve Food trucku (občerstvení na čtyřech kolech). Pozve i plno dalších hostů. Zatím jmenujme třeba rapperku Sharkass nebo Sámera Issu, objeví se i zahraniční celebrity. Seriál bude mít 10 dílů, v každém bude jiný host a jiný recept, a samozřejmě pořádný humor.

    „Pořad je určen hlavně mladým lidem. Rádi bychom ho odvysílali v TV Óčko a Stream, těšit se však mohou i diváci Btv,“ vysvětluje Petr Erin Kováč, profesionální kuchař s více než třicetiletou praxí, člen Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Zárukou kvality je i špičková kamera pod vedením Ricarda Rafaella a práce mistra střihu Jana Balvana. Scénář připravuje Šárka Beruch Konečná.

    „Ale to není všechno,“ říká Kováč. „O prázdninách hodláme natočit také pořad Vaříme Šlágr! Bude to něco úplně jiného, absolutní lidovka, nejen v hudbě, ale i pokud jde o recepty.“ Pořad je určen hlavně starším divákům a gurmánům. Natáčet se bude v brněnském bistru Rustikal paní Lenky Blaštíkové. Lidové recepty, jídlo za babku. Petr prozradil, že se můžeme těšit například na klasický řízek z krkovičky na sádle. Hosty budou známí lidoví hudebníci a skupiny, první v pořadí král moravského cimbálu Jožka Šmukař. „Jednáme s TV Šlágr. Věřím, že budou mít zájem,“ dodává Petr Erin Kováč. Bonusem bude s největší pravděpodobností kuchařka, která se objeví na předvánočním trhu. Tak dobrou chuť!  (jbo)