Charitativní výstava

02.12.2015 22:40

    Vážení kolegové, redaktoři.

    Tak, jako každý rok, i letos před koncem roku pořádáme již třetí charitativní výstavu dekorativních fotografií, jejíž výtěžek je beze zbytku určen Masarykovu onkologickému ústavu v Brně. Po loňské velké výstavě přímo v areálu nemocnice, bude letošní o něco menší a bude se konat v kavárně Pallo Coffee, Bayerova 6, Brno , a to 10. 12. 2015 od 17.30 hodin.

    V rámci akce bude i sbírka na podporu MOÚ a ta bude předána vedení ústavu. Také neprodaná fotoplátna poslouží Masarykovu onkologickému ústavu k výzdobě interiéru a zlepšení prostředí onkologických pacientů.

    Fotografie či obrazy na plátnech pořídili a dali k dispozici saxofonistka, spisovatelka a malířka Pavlína SAXY Kiesslingová, Zdeněk Zika, Pavel Žemla a Petr Knötig.

    Pomozte dobré věci a přijďte si koupit fotoplátno nebo jen tak přispět do sbírky pro Masarykův onkologický ústav. V rámci kulturního programu vystoupí muzikálový zpěvák Patrik Havelka, kterého můžete znát z Hudebního divadla Karlín, Divadla Broadway nebo z Městského divadla v Brně.

    Je nám jasné, že nemůžeme spasit svět a zachránit onkologicky nemocné, ale každoročně se snažíme alespoň pomoci zlepšit prostředí pacientů, kteří onemocněli velmi zákeřnou chorobou a bojují ze všech sil, aby se opět uzdravili. K tomu sice mají vynikající zdravotnický personál, ale prostředí dělá také své. Proto se snažíme každý rok touto cestou  pomoci zlepšit prostředí této nemocnice a přispět ke zlepšení podmínek, nálady a třeba i kondice pacientů.

    Budeme rádi, když se k nám přidají další a svým malým příspěvkem nebo koupí fotoobrazů či fotopláten přispějí onkologicky nemocným.

PETR KNÖTIG, organizátor výstavy