Vyhlídkové jízdy turistickým minibusem

25.06.2014 12:10

    Turistické informační centrum města Brna opět připravilo na letní měsíce návštěvníkům města z České republiky i ze zahraničí možnost poznat Brno z paluby turistického minibusu. Při vyhlídkové jízdě poznají další atraktivní místa jihomoravské metropole, která nejsou dostupná při pěší prohlídce historického centra. První vyhlídková jízda turistického minibusu se uskuteční ve čtvrtek 26. června v 10 hodin dopoledne a této služby budou moci všichni zájemci o krásy Brna, tedy nejen turisté, ale i rezidenti, využívat až do konce září. V minibuse je průvodce, který podává výklad k místům a objektům, kolem nichž se právě projíždí. Výklad je veden v češtině, pro zahraniční návštěvníky jsou k dispozici audioguidy s nahrávkou v anglickém a německém jazyce.  (av)

TRASA:

Náměstí Svobody ● Kostel sv. Jakuba ● Kostnice u sv. Jakuba ● Památník Leoše Janáčka ● Park Lužánky ● Vila Tugendhat (s prohlídkou zahrady) ● Palác Tivoli ● Dětský domov Dagmar ● Jurkovičova vila ● Hvězdárna a planetárium Brno ● Kostel sv. Augustina ● Vila Stiassny ● Brněnské výstaviště ● Letohrádek Mitrovských ● Mendelovo muzeum ● Bazilika Nanebevzetí Panny Marie ● Pravoslavný kostel sv. Václava ● Hrad Špilberk ● Moravská galerie ● Besední dům ● Kostel Jana Amose Komenského ● Náměstí Svobody

JÍZDNÍ ŘÁD:

Každý čtvrtek, pátek a sobotu od 26. června do 27. září 2014. Odjezdy z náměstí Svobody vždy v 10.00, 12.30, 15.00 a 17.30 hodin. Jízda potrvá necelé dvě hodiny.

—————

Zpět