Vše pro úspěšnou rybářskou sezonu

14.03.2016 17:55

    Od 17. do 20. března 2016 se na brněnském výstavišti v pavilonu G2 uskuteční další ročník prodejní výstavy rybářských potřeb RYBAŘENÍ. „V letošním roce mohou rybáři vybírat z opravdu široké nabídky na stáncích více než 55 firem na čisté výstavní ploše více než 1670 metrů čtverečních, což je oproti minulému roku nárůst komerční plochy o více než 40 procent. Na dalších více než 1000 metrech se bude konat doprovodný program výstavy, letos poprvé také na venkovní ploše. Rád bych také zmínil, že na Rybaření nabídnou novinky pro další sezonu, ale i tradiční osvědčený sortiment, přední dodavatelé a importéři rybářských potřeb na český trh,“ řekl Ing. Miloň Mlčák, ředitel výstavy Rybaření. Součástí veletržní nabídky bude také atraktivní doprovodný program se zajímavými přednáškami a praktickými ukázkami.

    V doprovodném programu s názvem rybářská Aréna se návštěvníci dozvědí o nových technikách lovení, například o chytání sumců s revoluční vábničkou na umělé nymfy. Vyslechnou si také příběhy zkušených rybářů z oblasti kaprařiny, muškaření, přívlače, lovu v Česku i ve světě. Na koho se můžete těšit v tomto roce? Karel Nikl poradí, jak správně lovit na plovoucí boilies, lov kaprů z dalekého odhozu přiblíží Jirka Scopex Majer. Tomáš Blažek nám přiblíží svět kaprů ve své přednášce Žij svůj sen na Českých svazových vodách. Mistr světa v muškaření Luboš Roza zavede prostřednictvím svých zážitků na mistrovství světa v muškaření Big River Race na Slovensku.

    Neméně zajímavou součástí doprovodného programu bude i představení a praktické ukázky novinek jednotlivých vystavovatelů, ať už jde o představení nových typů krmiv a dalšího rybářského vybavení. Před pavilonem G2 se můžete těšit na pravou rybářskou pohodu, nebude chybět ani občerstvení a posezení u vody!  (DB)

—————

Zpět