Báječná atmosféra ve Třináctce

06.03.2014 08:45

    Ve středu 12. března 2014 v 19 hodin křtíme nové CD skvělé šansoniérky Zlatky Bartoškové a Karla Voříška. Potkejte se za Zlatkou a Karlem a užijte si šansonění a skvělého vína k hudbě. Temperamentní zpěvačka původem z Olomouce vystudovala zpěv na Lidové konzervatoři u profesorky Mlejkové. Poté, co se zúčastnila několika celonárodních  pěveckých soutěží (Intertalent, Zlatá Loutna nebo Děčínská kotva), začala se zpívání věnovat profesionálně. Slyšet jsme ji mohli třeba jako členku orchestru Ladislava Bareše, orchestru Václava Zahradníka, orchestru Jiřího Pecháčka, skupiny KTO, Ostravského rozhlasového orchestru nebo AUS-VN Rudolfa Koudelky.

    Ve čtvrtek 13. března 2014 nás čeká mimořádná událost! Přijďte na vernisáž výstavy Blanky Bohdanové, která bude od 17 hodin osobně přítomna. Blanka Bohdanová (4. března 1930, Plzeň) je česká herečka, malířka a výtvarnice, divadelní pedagožka, členka činohry Národního divadla v Praze, nositelka Ceny Thálie, držitelka cen Františka Filipovského (1996, 1997) za dabing.

    Zveme Vás do Galerie Třináctka (Brno, Panská 13) zažít báječnou atmosféru! Rádi Vás uvítáme v kruhu našich přátel a příznivců.  (jn)

 

—————

Zpět